KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677436
nr 1267 7436
Dieter Kunz
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, "Formel 1 Lotus 2". Signerad, daterad 2013. Olja på duk, 80x100 cm
Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.
måndag 5 augusti 2019
kl 18:57:16