KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677436

nr 1267 7436

Dieter Kunz

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, "Formel 1 Lotus 2". Signerad, daterad 2013. Olja på duk, 80x100 cm

Dieter Kunz, svensk konstnär född 1942.

måndag 5 augusti 2019
kl 18:57:16

Dieter Kunz

Läs mer om Dieter Kunz